*  با عضویت در خبرنامه چوبانه از جدیدترین تخفیف ها مطلع شوید.  *

021-76215798-09123809569

 moblrahati.westhome@  آدرس اینستاگرام

 

فروشگاه

رویه های ارسال سفارش از طروق بالا سفارش در فروشگاه اینترنتی ،اینستاگرام ، واتس اپ و تلفن مستقیم به کارخانه


 • Order by
 • اولین به آخرین
 • آخرین به اولین
 • حداکثر قیمت
 • حداقل قیمت
 • پیشنهادهای ویژه
 • بیشترین محبوبیت
 • کمترین محبوبیت
 • بیشترین بازدید
 • کمترین بازدید
 • عنوان از الف تا ی
 • عنوان از ی تا الف
 • سازنده از الف تا ی
 • سازنده از ی تا الف
 فقط نمایش کالاهای موجود
 • 24 محصول در هر صفحه
 • 48 محصول در هر صفحه
 • 100 محصول در هر صفحه
 • نمایش همه
Loading...
 • 24 محصول در هر صفحه
 • 48 محصول در هر صفحه
 • 100 محصول در هر صفحه
 • نمایش همه

موردی یافت نشد

میز کافی شاپ


میز کافی شاپ که در کافی شاپ ها مورد استفاده قرار می گیرد می تواند و اکثرا هم همین است که چوبی بوده و این برای جلب نظر مشتری ها می باشد.میز ها و صندلی هایی که از این دست بوده و چوبی می باشند و در کافی شاپ ها مورد استفاده قرار می گیرند.

میز کافی شاپ
میز کافی شاپ

میز و صندلی کافی شاپ چوبی


میزکافی شاپ چوبی و صندلی های چوبی مورد استفاده در کافی شاپ ها این مزیت را دارند که باعث احساس راحتی بیشتر افراد می شوند و علاوه بر اینها زیبایی و ظرافت بیشتری هم دارند.البته این نوع میز کافی شاپ تولید شرکت وست هوم فرنیچر کیفیت بالای دارد و می تواند به عنوان اصلی ترین ابزار کافی شاپتان نمای زیبایی به آن بدهد.این نوع میز کافی شاپ سرو صدای خاصی هم ندارد و نسبت به مبلمان های کافی شاپ ها خیلی صدای کمتری ایجاد می کند.البته اگر میز کافی شاپی که از آن حرف می زنیم جنس چوبی خوبی داشته باشد. اگر بتوانیم با استفاده از میز کافی شاپ که البته اگر چوبی بتوانیم بخریم که عالی است،فضای دلنشینی به کافی شاپمان بدهیم می توانیم مشتری های زیادی را جذب کنیم.البته بکاربردن نور به میزان خوب و مناسب و ابزارهای تزئینی هم می تواند در زیبایی کافی شاپ ها موثر تر باشد.


زمان رفتن به کافی شاپ


خیلی از مردم تابستان ها و در عصرهای خیلی گرم و در زمستان ها و شب های بسیار سرد آن به کافی شاپ می روند و در آنجا به نوشیدن قهوه و چای مشغول می شوند.کافی شاپ ها معمولن محیطی ساکت و خوب برای آرامش داشتن و و گذران اوقات فراغت و همصحبتی با دوستان و جشن تولد و همنشینی با خانواده محسوب می شوند و در این بین موضوعی که برای ما و همه مشتریان اهمیت فراوانی دارد طراحی میز کافی شاپ و میزکافی شاپ ای است که در آنجا مورد استفاده قرار می گیرد.البته نمای درونی کافی شاپ هم بسیار مهم می باشد چرا که نمایان کننده سلیقه و بیان کننده احترام و خوش ذوقی مسئول کافی شاپ در ارتباط با مشتریان است و بیشتر از همه برای خود رئیس کافی شاپ منفعت دارد تا برای مشتریان!!! بنابر نوشته ها کافی شاپ مکانی است که در آن افرادی دور هم جمع شده و علاوه بر صحبت و خستگی در کردن به نوشیدن چای یا قهوه می پردازند.کافی شاپ هم مکانی است اجتماعی که مردم با بودن در آن باهم اشنا شده و این مکان باید حس آرامش را به مشتریان منتقل نماید.


بهبود کارائی کافی شاپ


اگر ما بتوانیم طراحی زیبایی را در کافی شاپ استفاده کنیم و از لوازمی درخور و شایسته در آن استفاده کنیم بهتر می توانیم مشتری ها را جذب کنیم. با بکارگیری مبل های راحت و ساده و برخی دیگر از ابزارهای زیبا و همچنین میز کافی شاپ ظریف و صندلی های قشنگ می توانیم برای جلب توجه مشتری ها اقدام کنیم.در حال حاضر استفاده از کافه های شهری و کافی شاپ رفتن برای سرگرمی مردم امری مسجل و بدیهی شده است و همه مردم می خواهند به جایی بروند که علاوه بر صحبت و استرحت بتوانند غذایی هم میل کنند و ساعت های متمادی به گفتگو باهم بپردازند و از این مکان خاطره خوبی به یاد داشته باشند تا برای دفعات بعدی هم دوباره بدانجا مراجعه کنند. علاوه بر میز کافی شاپ مناسب یکی دیگر از مواردی که باید در طراحی کافی شاپ بدان خیلی توجه نمود استفاده از نور مناسب مخصوصا شب هنگام در کافی شاپ می باشد،البته ما باید این نکته را در نظر بگیریم که نور کافی شاپ علاوه بر اینکه می تواند زیبایی خاصی به میز کافی شاپ بدهد باید در حدی باشد که حریم افراد را هم حفظ کند و نباید بیش از حد زیاد باشد.

استفاده ها از کافی شاپ

اگر موضوع کافی شاپ را به شکل فرهنگی بررسی کنیم این مکان جایی برای معاشرت های اجتماعی است و در کافی شاپ تنها قراری که صرفا دو دوست در آن باشد گذاشته نمی شود و ممکن است معاشرت های رسمی هم در کافی شاپ برگزار شود بنابراین و بهمین منظور محیطی رسمی تر و جدی تر با رایحه ای سنتی به این احساس افراد کمک بیشتری خواهد نمود.

میز کافی شاپ
میز کافی شاپ

کافی شاپ،برای قرارهای دوستانه


گاهی افراد فقط و صرفا برای جمع های دوستانه به کافی شاپ رجوع می کنند که برای ایندست افراد کافی شاپ باید مکانی برای گپ و گفت و گو باشد و بنابراین در این صورت محیط کافی شاپ نباید حس سکوت را القا کند .با همهمه و شلوغی تمام دوستانی که دور میزهای کافی شاپ جمع می شوند می توانند به سخنان بقیه مشتریان هم گوش کنند. ممکن است که انسان ها گهگاهی برای رفع خستگی و بعد از کارهای روزانه بخواهند مدتی را استراحت کنند و بدین منظور بخواهند به کافی شاپ بروند.در این مکان باید میزکافی شاپ طوری طراحی شده باشد که بتواند موجبات رفع خستگی و راحتی اینگونه افراد را هم فراهم آورد لذا استفاده از مبلمان راحتی یا میزکافی شاپ راحت در جلب نظر ایندست از مشتریان می تواند موثر باشد.

میز کافی شاپ
میز کافی شاپ

نورپردازی کافی شاپ ها


برخی کافه ها با نورپردازی سبک حس سکوت و دنجی را به شما منتقل می کنند و این نوع کافه ها برای زمان هایی که شما خسته هستید و احتیاج به استراحت دارید بسیار مناسب می باشند.مسئولان کافی شاپ می توانند برای افرادی که می خواهند با خودشان خلوت کنند و یا در گوشه ای از کافی شاپ، یا مطالعه کنند یا سیگاری بکشند از میز کافی شاپ تک نفره استفاده کنند و زمینه راحتی را برای این افراد فراهم آورند. انسان هایی هستند که اهل مطالعه بوده و می خواهند زمان هایی را درروز به مطالعه و تحقیق بپردازند و این افراد می توانند از کافی شاپ های داخل شهر برای استراحت و مطالعه استفاده نمایند و بنابراین برای این افراد میز کافی شاپ چوبی مناسب تر می باشد. البته معنای لغوی کافه مکانی عمومی برای نشستن و صرف چایی می باشد. اما در لفظ اجتماع کافه به مکانی گفته می شود که انسان ها بتوانند در کنار هم چای و قهوه صرف کنند. در برخی از کافی شاپ ها یک میز کافی شاپی بهمراه صندلی در روبروی کافه دار نصب شده است تا او بتواند با مشتری ها صحبت کند و این هم یکی از مواردی است که کافی دارها می توانند برای جذب مشتری از آن استفاده نمایند.

سرو نوشیدنی در کافی شاپ

در کافی شاپ ها انواع نوشیدنی ها هم سرو می شود و غذاهای گرم و سرد هم در آنها در دسترس قرار دارد. برخی کافی شاپ ها خلاقیت زیادی در ارائه خدمات به مشتریان دارند و استفاده از میزکافی شاپ چوبی یکی از همین خلاقیت ها می باشد.

خرید مطمئن

پرداخت به صورت ایمن

پشتیبانی 24 ساعته

سیستم پشتیبانی مطمئن

کیفیت تضمین شده

اطمینان از کیفیت اجناس