*  با عضویت در خبرنامه چوبانه از جدیدترین تخفیف ها مطلع شوید.  *

021-76215798-09123809569

 

info@choobaneh.com

فروشگاه

رویه های ارسال سفارش

دانستنیها

راهنمای خرید میز تلوزیون

ﺳﻪشنبه, 24 بهمن,1396 / Categories: میز تلویزیون
راهنمای خرید میز تلوزیون

راهنمای خرید میز تلوزیون

 

یکی از بهترین فاکتورهای دکوراسیون اتاق نشیمن میز تلوزیون می باشد و در سال های اخیر تولید کنندگان و طراحان با سلیقه داخلی گامی بزرگ در طراحی مدل های زیبا برداشته اند.که باعث شد بتوانند جوابی برای هر سلیقه ای داشته باشند.
مواردی که بایستی با توجه به تنوع مدل های میز تلوزیون در بازار و فروشگاه ها معتبر اینترنتی بایستی دقت نمود به شرح ذیل میباشند:

1-سایزمیز تلوزیون :

ابتدا باید سایز تلوزیون خود را اندازه گرفته و به نحوه قرارگیری تلوزیون بر روی میز و محل قرارگیری آن دقت نمایید و توجه داشته باشید که اندازه ی میز از ابعاد تلوزیون بزرگتر باشد چرا که در غیر این صورت زیبایی آن از بین می رود .
دوم ابعاد میز را دقیقا اندازه گیری نمایید و محل قرارگیری درست وزوایای دید را در نظر داشته باشید 
در ضمن سایر وسایل صوتی و تصویری که قرار است ددر این میز جای داده شود نیز بایستی در نظر گرفته و محل قرارگیری و ابعاد آن ها را نیز در نظر بگیرید . اگر از DVD , رسیور و  سینمای خانواده استفاده می نمایید محل قرارگیری ساب ووفر , بلندگوی مرکزی و سایر وسایل را تعیین نمایید .

2- رنگ میز تلوزیون :

رنگ میز تلوزیون گاهی با رنگ مبلمان , پرده ها , فرش و یا حتی کف اتاق ست میشود ویا گاهی باتلوزیون , وسایل دیگر هماهنگانتخواب می شود که این کاملا بستگی به سلیقه دارد .
خوشبختانه محصولات چوبی این امکان را دارند تا به هر رنگی کهمشتری انتخاب می نماید تولید شوند و شرکت های تولید کننده و طراح مکان سفارشی سازی وتولید بر حسب سلیقه مشتری را دارا می باشند.

3-مدل قرارگیری تلوزیون :

تلوزیون به دو صورت امکان قرارگیری دارد :
الف) قرارگیری بر روی میز 
که این روش بیشتر مرسوم می باشد چرا که هم کم هزینه تر می باشد و هم راحت تر.شما به محض سفارش یک مدل میز خودتان با گذاشتن تلوزیون روی میز می توانید از آن استفاده نمایید .

ب)اتصال به دیوار:
مدل های بسیار زیبایی با قابلیت اتصال به دیوار طراحی وتولید می شود که امکان قرارگیری دکور های زیبا , کتابخانه و ...در کنار آنها می باشد و همچنین از نورهای مخفی می توان در این مدل ها استفاده نمود .

Print
Rate this article:
No rating
1271

Please login or register to post comments.

خرید مطمئن

پرداخت به صورت ایمن

پشتیبانی 24 ساعته

سیستم پشتیبانی مطمئن

کیفیت تضمین شده

اطمینان از کیفیت اجناس